Віртуальна бібліотека "Теологіка" до головної сторінки
А-Я
ОСНОВИ ХРИСТИЯНСТВА
КЛАСИЧНА ЄВРОПЕЙСЬКА ФІЛОСОФІЯ
ПСИХОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ ТА СВІДОМОСТІ
ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕЛІГІЙНО-МІСТИЧНІ ВЧЕННЯ
духовні та філософські книги Близького Сходу
ДУХОВНІ ПАМ'ЯТКИ
фрагменти, дослідження, думки
А-Я
до головної сторінки
ОСНОВИ ХРИСТИЯНСТВА
КЛАСИЧНА ЄВРОПЕЙСЬКА ФІЛОСОФІЯ
ПСИХОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ ТА СВІДОМОСТІ
ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕЛІГІЙНО-МІСТИЧНІ ВЧЕННЯ
духовні та філософські книги Близького Сходу
ДУХОВНІ ПАМ'ЯТКИ
фрагменти, дослідження, думки
Віртуальна бібліотека "Теологіка"

Духовна, релігійна, філософська література
електронні книги

КНИГИ В КОЛЕКЦІЇ:

електронна книга

"Rheims"

Prepared and Edited by Dr. William von Peters, Ph.D.
мова: англійська
Реймське Євангеліє - частина так званої Біблії Дуе-Реймса, первісно видане англійською мовою в 1582 році в католицькому коледжі міста Реймсу, Франція. Метою даного видання була підтримка католицької традиції, перед лицем протестантського реформаційного руху, який в той час ставав домінуючим в Англії. У 18 сторіччі текст був уточнений англійським католицьким єпископом Ричардом Шалоньє. В подальшому версія стала основою для сучасних англомовних перекладів, що використовуються в католицтві.
формат: pdf
розмір файлу: 4.10 Мb
↷ скачати
Фрагменти, дослідження, думки

Иоанн Златоуст - К Феодору падшему

(фрагмент первой книги "Полного собрания творений свт. Иоанна Златоуста", изд. Санкт-Петербургской духовной академии, 1898г.)


«Кто даст голове моей воду и глазам моим — источник слез» (Иер. 9:1), благовременно сказать теперь и мне, и гораздо более, нежели тогда пророку; потому что я намерен оплакивать хотя не множество городов и не целые народы, но душу, которая стоит, а лучше сказать — и дороже множества народов. Если даже один исполняющий волю Божию лучше тысяч беззаконников, то, конечно, и ты прежде был лучше тысяч Иудейских. Посему никто не станет теперь порицать меня, если я изложу больше скорбей и изображу сильнейшие сетования, нежели какие изложены у пророка....

Хвала ж блаженному Богові, що потрібне зробив неважким, а важке непотрібним. Немає солодшого для людини і немає потрібнішого, як щастя; немає і легшого за це. Хвала ж блаженному Богові! Царство Боже в середині нас. Щастя в серці, серце в любові, любов же - в законі вічного. Це і є безперервна погожість та сонце, що не заходить, темінь сердечної прірви освічуючи. Хвала блаженному Богові!


Григорій Сковорода

"Вступні двері до християнської добронравності"

Free Web Hosting